שיעורי ויניאסה- תרגולים המשלבים זרימה של תנועה ונשימה. בשיעורים אלה אני משלבת גם משיטות תנועה נוספות ומגוונות. אנו עובדים על הגדלת טווחי התנועה של הגוף והתודעה, מרחיבים את ה'קומפורט זון' שלנו, וחוקרים את הקשר בין הגוף לנפש...

 שיעורי אליימנט- השיעורים מתנהלים בקצב יותר איטי, ועם זאת מאתגרים פיזית וגם מנטלית. כל תרגול בנוי סביב נושא מסוים. אנו בונים כוח וגמישות, מבחינה פיזית ומחשבתית, תוך שימת דגש רב על הדיוק של המנחים.

קבוצת מדיטציה- פותחים כל מפגש בשיחה קטנה, לפעמים קריאה משותפת, או חיבור התרגול ליום-יום, וממשיכים בתרגול מדיטציה מבוססת בודהיזם. התשלום עבור מפגשים אלו הינו בדאנה, נתינה בהתאם לרצון ולאפשרות. כל ההכנסות של קבוצת המדיטציה מועברות דרכי כתרומה לעמותות הפועלות להצלת בעלי חיים.

קייטנת אשטנגה- במהלך 6 מפגשים שבועיים נלמד את עיקרי הסדרה הראשונה של שיטת האשטנגה. נדייק את המנחים והמעברים ביניהם, נכיר וריאציות שונות המתאימות לכולם. מטרה עיקרית של הקייטנה היא הקניית כלים לתרגול עצמאי. הקייטנה מתאימה לבעלי ניסיון מועט עד רב ביוגה, גם למי שמתרגל אשטנגה בצורה קבועה, ופחות לתלמידים חדשים לחלוטין. מתחילים ב 27/3! לפרטים נוספים

שיעורים לגיל השלישי- פיתוח מודעות גופנית תוך תנועה רכה ואיטית, "מציאת" הנשימה הטבעית, ומדיטציה. ניתן להצטרף לשיעורים בעבודה על כיסא ובעמידה בלבד, או גם לשלב עבודה על הקרקע במידה ומתאפשר. וריאציות שונות יינתנו לכולם!

שיעורים פרטיים- סשנים אחד על אחד בזום, עם אפשרות לשילוב עם שיעורים פרונטליים בזמנים בהם אני בישראל. למי זה יכול להתאים? לכולם! ובמיוחד למי שמתעניין להעמיק בנושא מסוים, מי שמעוניין לבנות רצף תרגול מותאם ואישי, לשנות את דפוסי היציבה, לשנות את דפוסי הנשימה, או להתגבר על פציעה או כאב... זוהי תזכורת לכך שהתרגול הוא בסופו של דבר אישי, והזדמנות להתאים את התרגול בדיוק לצרכים והרצונות שלך.